Služby

Zakázková výroba

Máte specifické požadavky? Nikdo vám nemůže nabídnout to, co hledáte nebo potřebujete? Kontaktujte nás a společně připravíme technické řešení na míru vašim požadavkům. Pokud máte specifické pracovní podmínky, specifické materiály, potřebujete zefektivnit výrobní proces, můžeme společně s vašimi zkušenostmi vytvořit výrobek, který nebudete muset nijak upravovat, ale bude přizpůsoben vašim specifickým podmínkám již z výroby.

Pronájem a prodej použitých strojů

Našim zákazníkům nabízíme možnost nákupu stroje jako protihodnotu při nákupu nového stroje. Jelikož jsme výrobní společnost s vlastním servisním oddělením a vlastními výrobními kapacitami, můžeme použité stroje generálně opravit nebo repasovat a nabídnout k dalšímu prodeji.

Našim zákazníkům, kteří si u nás koupí použitý stroj, můžeme nabídnout také technickou podporu a dodávku výrobních položek pro stroje, které nejsou naší značky, nebo jim pomoci s úpravou jejich staršího stroje.

Dodávky náhradních dílů

Našim zákazníkům můžeme rychle dodat náhradní díly, které máme skladem. Při dodávce finálních výrobků poskytujeme zákazníkům v dokumentaci také seznam doporučených náhradních dílů.

Díky našim technologickým možnostem jsme schopni nabídnout rychlou výrobu dílů nejen pro námi vyráběné produkty, ale můžeme zákazníkům pomoci i s dodávkou dílů pro různé stroje a zařízení na základě výkresové dokumentace.

Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc dodávkou nových náhradních dílů nebo opravou poškozených dílů, protože víme, že pro zákazníky je velmi důležité, aby jejich stroje byly opět plně funkční.

Opravy a generální opravy

Náš tým servisních techniků může provádět servis drtičů (nejen naší značky) a také generální opravy drticích zařízení různých výrobců, aby jejich provoz byl i nadále bezproblémový.

Zakázková výroba CNC strojů

Naše portfolio služeb a produktů zahrnuje také výrobu CNC strojů, které lze využít v různých průmyslových odvětvích.

Získejte více informací

Kontakt

Produkty

Čelisťový drtič

Odrazový drtič

Třídicí zařízení

Naše Loco

Kontaktujte nás

+420 731 499 485

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a společně najdeme ideální řešení pro vás.

Kontaktujte nás

Kontakty